OFERTA

Szkolenia online

Terminy kursów w edycji jesień 2023 są już dostępne!

Jesteś już teraz zainteresowana/-y?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Zapisując się na więcej niż jeden kurs możesz skorzystać ze zniżek.

Jesteś zainteresowana/-y?
Napisz do nas o więcej szczegółów

Wprowadzenie do R i RStudio

(2-dniowe warsztaty online) 

To szkolenie dla osób początkujących, które nie miały jeszcze styczności z programowaniem w R, a zamierzają zacząć przeprowadzać analizy w tym języku. Podczas warsztatów poznasz podstawowe komendy i typy danych w R oraz dowiesz się, jak rysować podstawowe wykresy i przeprowadzać analizy.

28-29 listopada

10 h

10 miejsc

1200 zł + 23% VAT

Statystyka w badaniach naukowych w R

(2-dniowe warsztaty online) 

Warsztat dedykowany jest osobom, które posiadają chociaż niewielkie doświadczenie w programowaniu w R oraz chciałyby rozwinąć swoje umiejętności z zakresu przeprowadzania analiz R. Podczas szkolenia nauczysz się programować podstawowe testy statystyczne i sprawdzać założenia.

5-6 grudnia

10 h

10 miejsc

1300 zł + 23% VAT

Analiza danych RNA-seq w R

(2-dniowe warsztaty online) 

Szkolenie skierowane jest do osób, które posiadają doświadczenie w programowaniu w R i chciałyby zdobyć wiedzę z zakresu przeprowadzania analizy danych z eksperymentu RNA-seq w R. Nauczysz się samodzielnego prowadzenia analiz danych wysokoprzepustowych oraz pisania w R raportów z analiz.

9-10 stycznia

10 h

10 miejsc

1500 zł + 23% VAT

Raportowanie badań z Rmarkdown

(2-dniowe warsztaty online) 

Szkolenie powstało z myślą o pracownikach naukowych, którzy posiadają pewne doświadczenie w programowaniu w R i chcieliby udoskonalić swoje umiejętności w zakresie tworzenia informatywnych raportów i sprawozdań, przygotowania materiałów dla studentów oraz pisania artykułów naukowych.

16-17 stycznia

19-20 kwietnia

10 h

10 miejsc

1300 zł + 23% VAT

Wizualizacje w badaniach naukowych z R

(2-dniowe warsztaty online) 

Na szkolenie zapraszamy osoby, które posiadają już jakieś doświadczenie w programowaniu w R – w szczególności kadrę naukową oraz specjalistów z branży przemysłowej. Podczas warsztatów nauczysz się samodzielnego rysowania zarówno podstawowych, jak również bardziej zaawansowanych wykresów.

12-13 grudnia

10 h

10 miejsc

1300 zł + 23% VAT

Analiza danych single-cell w R

(2-dniowe warsztaty online) 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z doświadczeniem w programowaniu w R, które są zainteresowane przeprowadzaniem analizy danych pochodzących z eksperymentu single-cell z platformy 10x w R. Nauczysz się samodzielnie przeprowadzać kolejne etapy analizy i pisać w R raporty z tego typu analiz.

16-17 stycznia

10 h

10 miejsc

1800 zł + 23% VAT

Interesuje Cię inny temat szkolenia?
Skontaktuj się z nami

Możemy przygotować dla Ciebie dowolne szkolenie z zakresu bioinformatyki, statystyki, analizy statystycznej lub prowadzenia badań naukowych, oparte na w pełni autorskim programie.